Cennetin Gözyaşları 24.Bölüm Fragmanı

Cennetin Gözyaşları 24.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Cennetin Gözyaşları dizisinin yeni bölümü 18 Mart Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Cennetin Gözyaşları bu hafta yayınlanacak mı? Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Cennetin Gözyaşları son fragmanı yayınlandı!

Yeni bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

NOT: Yeni bölüm özeti sayfaya eklendi!

  PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/s2vry

  Fragmanı izleyemiyorsanız "Alternatif Oynatıcı" butonuna tıklayın. Hala sorun yaşıyorsanız bildirmek için sayfanın altındaki "Bir Cevap Yaz" kısmını kullanabilirsiniz.

  REKLAMLAR

  Yeni Bölüm Özeti

  Cengiz'in Rıza Bey'i öldürdüğüne inanan Orhan'ın öfkesi git gide artıyordur. Selim'i hedefi haline getirmiştir Orhan. Bir de üzerine Kaya'nın şirkette hak sahibi olması durumu daha da kötüleştirmiştir. Kaya'nın hem şirkete girişi hem de fazlasıyla etraflarında oluşu Selim'i de çok rahatsız ediyordur. Kaya'nın güvenilmez bir adam olduğuna ikna olmuştur ve şimdilik bunu sadece kendisine saklıyordur. Ama gözü de üzerindedir.

  Tüm bu sertlik içinde Cennet her şeyden habersiz, Selim'in yanında olmaya devam ederken Melisa'nın samimiyetine de inanmıştır. Arzu içinse durum daha da karışıktır. Cennet'in gerçekleri öğrenip öğrenmemesi artık gizlemesi gereken bir şey değildir. Hatta bunu Kaya'ya da söyler. Ama işler çığırından çıkmak üzeredir.

  Melisa, Cennet'i Arzu ve Kaya ile ilgili bir oyunun içine sokmayı planlamıştır ama tüm planlar Orhan'ın ortaya çıkışıyla alt üst olur. Selim, Orhan'ın öfkesinin hedefi olur ve Orhan tarafından vurulur.

4 Yorum Var

 1. Jnd

  15 Mart 2018 - 11:03

  Benim o dizide oynamam gerekirdi cennetin yerine. ne ağlamayı ne gülmeyi beceriyor çok yapmacık. arzu ,Melisa ve Kaya çook iyi hakkını veriyorlar 👍Bi de ben olaydım o dizide keşke hayalim gerçek olurdu. Severek yapılması gereken bir meslek. geçmişinden pay biçerek yapılması gereken bir iş tam benim işim 😔😔

 2. Gs

  13 Mart 2018 - 20:26

  Cennet öğrensin artık annesini

 3. Anonim

  13 Mart 2018 - 06:32

  aynı sahneleri tekrar tekrar izletmeyin insanlara.. cennetin gözyaşları dediniz kız ağlamayı beceremiyor çok sıktı..melisa ve arzu karakterleri iyi oyuncu belirtmek istedim

 4. Bjk

  12 Mart 2018 - 15:50

  Sıktı artık öğrensin

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır!

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.